חפש באתר
04-9001970 | 03-5601973
 
 
 
אודות החברה  >>  כתבות בתקשורת
דצמבר 2010
כמו פייסבוק, אבל לקיבוץ - שירות קהילה-נט מספק פתרון אינטרנטי לקיבוצים: אתר חברתי וניהולי כאחד
ארנון לפיד  - http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3995203,00.html

פורסם:  עיתון הקיבוץ,  07.12.10, 07:59

עזבו פייסבוק, לכו על קהילה-נט. במיוחד בשביל קיבוצים ויישובים קהילתיים הקים אותה צור יעקב חן, מנכ"ל "משפוחה טכנולוגיות". הוא מסביר כי מדובר לא רק באתר חברתי, שבו ניתן לנהל חיי קהילה פעילים, אלא גם באתר תדמיתי, הכולל מערכת ניהול אתר, ניהול תפריטים, חדשות, קישורים, ודפי תוכן ללא הגבלה, כחלק מהשירות של קהילה-נט.

 


דצמבר 2010
קומוניקט - הודעה לעיתונות
משפוחה תחלק חינם מנוי לקהילנט לישובים שנפגעו בשריפה בכרמל
חברת משפוחה טכנולוגיות תאפשר לישובים שנפגעו בשריפה בכרמל, להשתמש במערכת קהילנט – הרשת החברתית הראשונה לישובים בישראל.
"ראינו את הילדים בימין אורד שכל הזכרונות שלהם נמחקו על גבי המחשבים המפוייחים, והרגשנו שאנו חייבים לעשות משהו למענם, קהילנט תאפשר להם לתעד את חייהם ולשמור את כל התמונות והחוויות על גבי שרתים מאובטחים"מספר צור יעקב חן, מנכ"ל משפוחה טכנולוגיות.

מאי 2010
כתבה - מועצה אזורית מטה אשר - 
טכנולוגיה לרשות ניהול הקהילה בשבי ציון
ניהול ישוב קהילתי מודרני בשנות ה 2010 הפך להיות דבר מורכב מתמיד, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ניתן להפוך משימה זו לקלה ופשוטה בלחיצת כפתור, כך עשו בוועד הישוב שבי ציון וישובים נוספים במועצה. לכתבה המלאה...

עלו ברשת - אילן יצחייק - ידיעות אחרונות YNET 11.05.03
משפחה במקום חברים
בהשראת המודל המצליח של האתר "חבר`ה" הושק לאחרונה "משפוחה", אתר פרטי חדש, המציע לגולשים תשתית לבניית אתר משפחתי חינם, בו יוכלו לנהל את עץ המשפחה, לאגור "כרטיסי בן משפחה", וגם לשמור נתונים בסיסיים כמו מספרי טלפון, תחומי עיסוק, מקום מגורים - לצד תמונות וסיפורים. האתר מאפשר למנהל העץ "להזמין" באימייל בני משפחה אחרים להצטרף לאתר, להפעיל פורום, לקיים מאגר מתכונים אופייניים למשפחה, לייצר אתרי הנצחה לבני משפחה שהלכו לעולמם ועוד. על פניו, ניכר כי בבסיס האתר יש תוכנה טובה ומתאימה למשימה. רק מה, כמה הערות: אלף - אמנם יש אתר לדוגמה, אך הטקסט ההזוי והתמונות המטופשות הופכות אותו לבדיחה (נדרשת דוגמה אותנטית יותר). בית - העיצוב לא אנין, ואולי משפיע בכך על האווירה הלא מקצועית. גימל - לפי שעה, אין עדיין מספיק עצי משפחה במאגר על מנת להתרשם מאיכותו.

עלו ברשת - מדור סיכום שנת 2003, חלק שני - אילן יצחייק - ידיעות אחרונות YNET 28/12/2003
משפוחה
אתר פרטי המציע לגולשים תשתית לבניית אתר משפחתי חינם, בו יוכלו לנהל את עץ המשפחה, לאגור "כרטיסי בן משפחה", וגם לשמור נתונים בסיסיים כמו מספרי טלפון, תחומי עיסוק, מקום מגורים – לצד תמונות וסיפורים. באתר מפשחתי ניתן להפעיל פורום, לייצר מאגר מתכונים אופייניים למשפחה, להקים אתרי הנצחה לבני משפחה שהלכו לעולמם ועוד.

עלו ברשת- למען העסקים בצפון - אילן יצחייק - ידיעות אחרונות YNET 20.08.06
עץ למשפוחה
יוזמה יפה של מפעילי "משפוחה", האתר לבנייה וניהול של אילנות יוחסין, הולידה את "יער המשפוחה", פיצ`ר מקסים שהתחיל כפרויקט לט"ו בשבט, וכעת מאפשר לכל גולש לרכוש את הזכות לנטוע "עץ" אישי כהזדהות עם תושבי הצפון, ולהעביר בכך תרומה למען הילדים ביישובי קו הגבול.

תינוק חדש במשפוחה - שרית פרקול - מעריב 22.03.04
לקבוצת אתרי משפוחה נולד בשעה טובה אתר חדש, תינוקי, שמאפשר להקים חינם יומן-אלבום מקוון לתינוק ולתעד את שנותיו הראשונות בתמונות, באיורים ובמלל. הממשק הבסיסי כולל אפשרות לערוך מצגת מקוונת, כולל בחירת הצבעים והגופנים והעלאת תמונה ואיור לכל עמוד מבין ה-33 המוקצבים , בגודל כולל של 1 מגה. מי שרוצה אתר גדול יותר, בתשלום, יקבל גם אופציות להוספת טבלת מעקב אחר הצמיחה, טבלת חיסונים, טבלת מילים ראשונות ומוזיקה. לקבוצת אתרי משפוחה נולד בשעה טובה אתר חדש, תינוקי, שמאפשר להקים חינם יומן-אלבום מקוון לתינוק ולתעד את שנותיו הראשונות בתמונות, באיורים ובמלל. הממשק הבסיסי כולל אפשרות לערוך מצגת מקוונת, כולל בחירת הצבעים והגופנים והעלאת תמונה ואיור לכל עמוד מבין ה-33 המוקצבים , בגודל כולל של 1 מגה. מי שרוצה אתר גדול יותר, בתשלום, יקבל גם אופציות להוספת טבלת מעקב אחר הצמיחה, טבלת חיסונים, טבלת מילים ראשונות ומוזיקה.

אתרים לחיבור בין בני המשפחה - שרית פרקול - מעריב 20.02.04
משפוחה מציע לפתוח אתר למשפחה או לקהילה קרובה, לשתף בקבצים, תמונות, מסמכים, מוזיקה וסרטים עד לגודל של 15 מגה חינם, וכן להקים עצי משפחה.

מחפשים את השורשים באינטרנט - גלית ימיני - הארץ קפטן אינטרנט 12.01.05


Linking on to family history - BATSHEVA POMERANTZ - The Jerusalem Post
Jun 9, 2006

[Zur Chen] is the founder of the Mishpuhe sites with services for the family including online family documentation with albums, family milestones, recipe books and more. Digital Roots (www. myshorashim. com), an offshoot of Mishpuhe, was c reated after teachers and students c reated digitalized family research projects and family trees through Mishpuhe.
 
| תנאי שימוש | צור קשר/תמיכה | פרסום באתר | משפוחה | מפת אתר | דרושים | אתר לישוב |
עיצוב - משפוחה    נבנה ע''י משפוחה בניית אתרים - פיתוח תוכנה