חפש באתר
04-9001970 | 03-5601973
 
 
 
הקמת אתרים  >>  פתרונות SMS לעסקים

משפוחה תוכנה מספקת שירותי SMS לגולשי האנטרנט וגם ללקוחות עסקיים וחברות גדולות.

  • לקוחות ללא ידע טכני יוכלו למצוא במערכת מגוון רחב של תכנים מובנים המאפשרים פתיחה והגדרה של שירותים בתוך דקות.
  • לקוחות עם ידע טכני או אנשי פיתוח יוכלו להשתמש באפשרויות ותכנים מתקדמים על מנת לפתח שירותי SMS יחודיים להם באופן עצמאי.
 
שירותי SMS
מגוון רחב של שירותים המאפשרים לכם לתת כל שירות SMS שקיימים בשוק, חלק מהשירותים מובנים ומאפשרים הגדרה והפעלת השירות בתוך דקות וחלק מהשירותים מאפשרים לכם לפתח פתרונות SMS יחודיים לכם .
לדוגמא: באנר SMS טקסט, לוח מודעות ב - SMS, משחקי טריוויה, מאגרי משתמשים בחיוב הפוך עם תמיכה בהודות טקסט (עד 400 תווים) ועוד.
 
שירות מנויים בחיוב הפוך
שירותי מנוי בחיוב הפוך מאפשרים למשתמשים להירשם לשירותים שונים ולקבל הודעות טקסט של עד 400 תווים, או לבצע שליחה של תכנים כגון: רינגטונים וטפטים, ישירות למכשיר הסלולר של המשתמש.
 
תכנים לסלולר (רינגטונים, טפטים...)
מאפשר לכם להעלות תכנים סלולריים כגון: רינגטונים, טפטים צבעוניים, אנימציות ומשחקי JAVA, ולהציע אותם למשתמשים שלכם, בנוסף ניתן להתממשק לאתרים חיצוניים ולשלוף משם תכנים או לאפשר למשתמשים להעלות תכנים משלהם לאתרכם ולקבל אותם למכשיר הסלולר שלהם.
המערכת מזהה כל מכשיר סלולרי ומתאימה לו את התוכן האופטימלי.

באנר SMS
שירות לבעלי אתר המעוניינים להציג הודעות SMS ממשתמשים באתר, עם אפשרות להצגת קישורים, השירות ניתן לפתיחה והטמעה באתר בתוך דקות, ומאפשר שליטה מלאה על העיצוב, המבנה ועוד פרמטרים שונים.

לוח SMS
שירות המאפשר להציג לוח מודעות באתרכם, כאשר המודעות בלוח מתקבלות מהמשתמשים ב- SMS בחיוב הפוך, ניתן להציג בכל מודעה את התאריך בה התקבלה המודעה ואת מספר הטלפון של בעל המודעה להתקשרות, השירות ניתן לפתיחה והטמעה באתר בתוך דקות, ומאפשר שליטה על העיצוב, המבנה ועוד פרמטרים שונים.

מידע קבוע
מאפשר להגדיר במספר שניות מידע אשר משתמשים יוכלו לבקש ב- SMS ולקבל ב- SMS בחיוב הפוך.


סקר והצבעות SMS
ביצוע סקרים ומשאלים כאשר קבלת ההצבעות מתבצעת על ידי SMS, עם אפשרויות מתקדמות, כגון: הגדרת זמני פעילות, קביעת מקסימום הצבעות לכל משתמש, שליפת תוצאות בזמן אמת ועוד, ניתן לראות דוגמא לסקר SMS מימין.

פתרונות גבייה
בניית מערכת גבייה תשלומים דרך שליחת SMS, פתרון זה מאפשר לבצע גבייה בסכומים שבין 0.5 ש"ח ל - 20 ש"ח.
 
ישנם שתי שיטות גבייה:
 
גביה חד פעמית - המשתמש שולח הודעת SMS וחזרה הוא מקבל בחיוב הפוך סיסמא המיוצרת אוטומטית על ידי המערכת, על מנת לקבל את השירות הוא מקיש את הסיסמא באתר הנדרש ובמקביל אתם מבצעים בדיקה של הסיסמא מול המערכת באמצעות ממשק פשוט.
שיטה זו מתאימה בעיקר להורדת תכנים, לקניית מנוי או להוספת מודעה ללוח, כאשר באפשרות המערכת שלכם להגדיר את מחיר השירות, תוקף הסיסמא, מספר הפעמים בה ניתן להשתמש באותה סיסמא ועוד.
כמו כן, המערכת שלכם מספקת דוחות מפורטים המכילים את מספר הפעמים שהשתמשו בכל סיסמא, תאריך הבקשה ועוד.
 
גבייה חוזרת - המשתמש נרשם פעם אחת לשירות ולאחר מכן אתם מחייבים אותו בכל פעם מחדש על ידי מסירת הודעת SMS בחיוב הפוך.
שיטה זו מיועדת בעיקר לאתרי תוכן, הכרויות, המעוניינים לבצע גבייה על בסיס חודשי מהמשתמשים עבור מנוי לשירות ללא צורך בשליחת בקשה מהמשתמש בכל פעם מחדש.
המערכת מספקת ממשקים לבדיקת משתמשים רשומים לשירות ומשתמשים אשר לא ניתן לחייב אותם (על מנת שלא יקבלו את השירות ללא תשלום).
 
שירותי הורדות תוכן בתשלום
שירות יחודי המאפשר לכל אתר להציע למשתמשים ממשק מתקדם להורדת טפטים ואנימציות למכשיר הסלולר שלו או לשלוח את הטפט לחבר בתוספת ברכה אישית.
 
במידה ויש לכם אתר עם גלריית תמונות או טפטים ואנימציות שלכם, תוכלו להציע
למשתמשים באתר להוריד כל תמונה באתרכם למכשיר הסלולר שלהם.
 
| תנאי שימוש | צור קשר/תמיכה | פרסום באתר | משפוחה | מפת אתר | דרושים | אתר לישוב |
עיצוב - משפוחה    נבנה ע''י משפוחה בניית אתרים - פיתוח תוכנה